Logo hr.boatexistence.com

Tko je kralj lige prvaka?

Sadržaj:

Cristiano Ronaldo vodi u UEFA Ligi prvaka po postignutim golovima svih vremena, postigavši ukupno 135 golova. Lionel Messi je na drugom mjestu sa 120 golova. Oba igrača dosta su daleko od ostalih kandidata, a trećeplasirani Robert Lewandowski postigao je 73 gola.

Tko je kralj Lige prvaka svih vremena?

Kao što možete vidjeti iz naše tablice ispod, Cristiano Ronaldo je najbolji strijelac u povijesti Lige prvaka (uključujući Europski kup). Pomno ga prati njegov najveći suparnik, Barcelonin Lionel Messi.

Tko je kralj La Lige?

Lionel Messi oborio je ligaški rekord Telma Zarre od 251 gola. Evo kako je to učinio.

Tko ima više Messija ili Ronalda u Ligi prvaka?

Koliko su prvaka osvojili? Portugalska superzvijezda osvojila je Ligu prvaka pet puta, dok ju je Messi osvojio u četiri navrata.

Je li Ronaldo bolji od Messija?

Ronaldova međunarodna karijera stavlja ga na višu razinu od Messija Zapravo, Messi nikada nije osvojio međunarodni trofej. Izgubio je finale i na Copa America (prvenstvo Južne Amerike) i na Svjetskom prvenstvu. U međuvremenu, Ronaldo je predvodio svoj Portugal do pobjede na Europskom prvenstvu 2016.