Logo hr.boatexistence.com

Je li Roberta Battaglia pobijedila?

Sadržaj:

Iako je završila na četvrtom mjestu iza konačnog pobjednika, izgovorenog pjesnika Brandona Leakea, Battaglia ne žali - i ima dosta poniznosti. “Bila sam tako iznenađena što sam ušla u finale”, rekla je. “Zamislite da ste u Top 5 kada je toliko ljudi željelo ovaj veliki, veliki san i priliku izaći na pozornicu.

Je li Roberta Battaglia osvojila America's got talent?

Roberta Battaglia, 11-godišnja pjevačica iz Kanade koja je dospjela u finale 15. sezone serije America's Got Talent, završila je na četvrtom mjestu u finalu u srijedu navečer.

Gdje je sada Roberta Battaglia?

Roberta je rođena 2009. od talijanskih roditelja, čime je sada napunila 10 godina. Živi u Torontu, Kanada i tečno govori engleski i talijanski. Njezin otac, Alessandro, također je pjevač.

Tko je upravo osvojio AGT 2020?

A pobjednik America's Got Talent 2020. je… Brandon Leake. Rođen u Stocktonu u Kaliforniji oduševio je konkurenciju i osvojio milijune svojim emotivnim izgovorenim riječima tijekom cijele serije. A u finalu u srijedu navečer uzeo je krunu u sezoni 15.

Je li Angelina Jordan osvojila AGT 2020?

Od osmogodišnjakinje koja se natječe na Norway's Got Talent do stjecanja milijuna pregleda na svom YouTube kanalu, Angelina je mlada snaga s kojom se treba računati. Angelina možda nije osvojila America's Got Talent: Druga sezona prvaka, ali daleko je od poražene.