Logo hr.boatexistence.com

Je li tampa bay pobijedio sinoć?

Sadržaj:

Anonim

Takeaways From the Buccaneers Četvrtak navečer pobjedi nad Eaglesima. … Tampa Bay Buccaneersi nadživjeli su Philadelphia Eaglese sinoć, krenuvši na vrući početak s vodstvom na poluvremenu od 21-7 dok su nadmašili Eaglese s 233 ofenzivne jarde u usporedbi s 73.

Je li Tampa Bay sinoć pobijedio u njihovoj nogometnoj utakmici?

Eagles vs. Buccaneers konačni rezultat, rezultati: Fournetteova 2 TD-a pomažu Tampa Bayu preživjeti povratničku ponudu Philly. Eaglesi su kasno učinili stvari zanimljivim, ali na kraju to nije bilo dovoljno jer su Buccaneersi ostvarili pobjedu 28-22 na cestiu "Thursday Night Football" i poboljšali na 5-1 u sezoni.

Je li tim Toma Bradyja pobijedio sinoć?

(AP) - Tom Brady okupio je Tampa Bay Buccaneers do pobjede 19-17 nad Patriotsima kišne nedjeljne večeri u svom povratku u Novu Englesku, s Ryanom Succopom pogodivši pobjednički gol od 48 jardi kasno u četvrtoj četvrtini.… Patriots novak Mac Jones završio je 31 od 40 za 275 jardi i dva touchdowna.