Logo hr.boatexistence.com

Je li berrettini pobijedio danas?

Sadržaj:

Berrettinijeva rubnica u vatrenoj moći pokazala se odlučujućom jer je zagrmio 27 asova i spasio 10 od 12 break poena na putu do 6-7(5), 6-2, 6- 4, 2-6, 6-3 pobjeda. "Mislim da sam morao pojačati svoju igru kako bih dobio meč, a to sam učinio u petom setu," rekao je Berrettini.

Tko je danas pobijedio u meču Djoković Berrettini?

Novak Djokovic pobjeđuje Mattea Berrettinija u četiri seta za plasman u polufinale US Opena.

Je li berrettini pobijedio sinoć?

Đoković je ustupio početni set treći uzastopni meč na Flushing Meadowsu – i deveti put na velikom turniru 2021. – ali opet nije bilo važno, jer je brzo ispravio svoje udarce i pobijedio 6. nositelja Mattea Berrettinija 5- 7, 6-2, 6-2, 6-3 u četvrtfinalu koje je počelo u srijedu navečer i završilo nakon …

Je li Đoković sinoć pobijedio Berrettinija?

Nakon što je ispao prvi set, svjetski broj 1 glatko je pobijedio šesti nositelj Matteo Berrettini, 5-7, 6-2, 6-2, 6-3, za prolaz u polufinale protiv Aleksandra Zvereva.

Što se dogodilo s Đokovićem na US Openu?

NEW YORK - Niz seta u finalu US Opena protiv Daniila Medvedeva, Novak Đoković razbio je reket od frustracije pri 2-1 udrugom setu kada je propustio priliku dobiti stanku za servis. … Đoković je automatski isključen iz meča prema pravilima turnira.