Logo hr.boatexistence.com

Je li danas pobijedio kanjon Sierra?

Sadržaj:

Haskiji, predvođeni najboljim gardijskim triom bilo gdje u Kaliforniji, došli su do pobjede 80-72, donijevši Sierra Canyonu (15-1) prvi poraz u playoffu od sezonu 2018. i prekid niza od 21 pobjedničke utakmice u doigravanju.

Koji je rezultat igre Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Tko je osvojio Sierru?

Run game podiže Centennial Corona za pobjedu Honor Bowl nad Chatsworth Sierra Canyon. Corona Centennial tailback Jayson Cortes odbija pokušaj borbe u prvom poluvremenu linebackera Sierra Canyona Angela Pulida. Cortes je trčao za dva touchdowna i više od 200 jardi i dobio je trofej MVP igre.

Je li Sierra Canyon izgubio?

Centennial igrači slave svoju pobjedu nad domaćinom Sierra Canyon u petak navečer u utakmici naslova Southern Section Open Divisiona. Bronny, koji je 247Sports rangirao kao 25. najbolji učenik druge godine u zemlji, također je pogodio ključnu tricu za 4 minute, 23 sekunde do kraja i smanjio vodstvo Centenniala na 70-67. Ali to nije bilo dovoljno.

Od koga je Sierra Canyon izgubio?

Netko je zaboravio reći protivniku Sierra Canyona, Corona Centennial, da ne igra ulogu spojlera. Huskiesi, predvođeni najboljim gardijskim trojcem bilo gdje u Kaliforniji, pobijedili su rezultatom 80-72, donijevši Sierra Canyonu (15-1) prvi poraz u doigravanju od sezone 2018. i prekinuvši pobjednički niz od 21 utakmice u doigravanju.