Logo hr.boatexistence.com

Je li Evander Holyfield još uvijek u braku?

Sadržaj:

Anonim

Bivši boksač teške kategorije Evander Holyfield završio je devetogodišnji brak sa svojom suprugom Candi, prema zabavnoj stranici TMZ, citirajući sudske dokumente o razvodu. Razvod je finaliziran u srpnju, objavio je TMZ, ali uvjeti nisu objavljeni. … Njegov brak s Candi Holyfield bio je težak.

Tko je majka Evana Holyfielda?

Majka bivšeg prvaka u teškoj kategoriji Evandera Holyfielda umrla je u petak od ozljeda glave i komplikacija u prometnoj nesreći prije sedam tjedana. Annie Holyfield bila je u komi od nesreće 2. ožujka u blizini kuće njezina sina u Fairburnu, predgrađu južno od Atlante. Imala je 68 godina.

Koliko vrijedi Evander Holyfield 2020?

Evander Holyfield Neto vrijednost: Evander Holyfield je umirovljeni američki profesionalni boksač koji ima neto vrijednost od 1 milijun$ Profesionalni boksač, Evander Holyfield borio se u teškoj kategoriji, Cruiserweight, i poluteške kategorije, te osvojio brončanu medalju na Olimpijskim igrama 1984.

Je li George Foreman milijarder?

Foremen nosi nadimak “Big George” i on je dvostruki svjetski prvak u teškoj kategoriji i osvajač zlatne olimpijske medalje. … Od 2021., neto vrijednost Georgea Foremana iznosi otprilike 300 milijuna dolara.