Logo hr.boatexistence.com

Da li se liverpool kvalificira za ligu prvaka?

Sadržaj:

Liverpool i Chelsea sigurne kvalifikacije za Ligu prvaka, Leicester propušta. Liverpool i Chelsea osigurali su mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone na račun Leicester Cityja, dramatičnog posljednjeg dana sezone Premier lige.

Tko će se kvalificirati za Ligu prvaka 2021?

Tko se kvalificirao za Ligu prvaka 2021/22? najbolja tima u Engleskoj, Španjolskoj, Italiji i Njemačkoj automatski dolaze u grupnu fazu Lige prvaka. To je zato što su te četiri nacije najviše rangirane u UEFA-inom klupskom koeficijentu.

Da li se 5. kvalificira za Ligu prvaka?

Međutim, to također znači da će, ako završe među prva četiri, ili ako prvaci izaberu City podignu trofej, tim koji završi petiimati pravo na mjesto u natjecanju.

Možete li završiti 5. i kvalificirati se za Ligu prvaka?

Ako klub iz Premier lige osvoji UEFA Ligu prvaka, automatski će se kvalificirati u grupnu fazu natjecanja sljedeće sezone, bez obzira na završnu poziciju u ligi. … Najviše pet timova Premier lige ispunjava uvjete za kvalifikacije za UEFA Ligu prvaka.

Da li 5. mjesto dobiva Ligu prvaka ako 4. osvoji Ligu prvaka?

Pobjednik(i) UCL-a i UEL-a automatski se kvalificiraju za UCL sljedeće sezone. Ako momčad također završi među prva 4 u Premier ligi, mjesto se ne može prenijeti na tim koji je 5. mjesto.