Mid-American Conference (MAC) je nacionalna akademska atletska udruga (NCAA) Divizija I kolegijalna atletska konferencija s bazom članova u regiji Velikih jezera koja se proteže od zapadnog od New Yorka do Illinoisa. … Za nogomet, MAC sudjeluje u NCAA-inoj Football Bowl Subdivision.

• Ohio University-Main Campus. …
  • Ball State University. …
  • Central Michigan University.

Tko je pobijedio na Mid-American Conference?

Nogometna sezona Srednje američke konferencije 2020. imala je odgođeni početak i skraćenje sezone zbog pandemije COVID-19, sa samo 6 utakmica regularne sezone. Buffalo Bulls osvojili su Istočnu diviziju, dok su Ball State Cardinals osvojili Zapadnu diviziju.

Je li škola MAC-a ikada osvojila državno prvenstvo?

Buffalo osvojio je MAC košarkaško prvenstvo i prošao u drugi krug NCAA turnira u uzastopnim sezonama po prvi put u povijesti škole.

Je li Mac dobra konferencija?

MAC igra noćne igre sredinom tjedna u studenom na ESPN-u od 1999. To je sjajno za izlaganje i regrutiranje, ali teško prema obožavateljima, koji mnogo više vole subotnje utakmice. MAC je na posljednjem mjestu među 10 konferencija s prosječno plaćenim posjećenošću, s 15.316.