Logo hr.boatexistence.com

Je li se allyson felix kvalificirao za Olimpijske igre?

Sadržaj:

Allyson Felix kvalificirala se za svoje pete Olimpijske igre, gdje će imati za cilj postati najodlikovanija atletičarka u povijesti Olimpijskih igara. Felixu na 400 metara u Tokiju pridružit će se Quanera Hayes i Wadeline Jonathas. …

Je li se Felix kvalificirao za Olimpijske igre?

Felix se kvalificirala u petak u finale na 400 metara nakon što je zauzeladrugo mjesto u svojoj polufinalnoj utrci ovog tjedna s vremenom od 49,89 sekundi. Američka ženska štafeta na 400 metara također je prošla u krug za medalju nakon što je u četvrtak pobijedila u utrci. Nije trčala u utrkama, ali je Felix odabran da trči u subotnjem finalu.

Je li Allyson Felix nastupila na Olimpijskim igrama 2021.?

Nije da je Felix dodao još jednu olimpijsku medalju. Ali da je sada osvojila drugu broncu u karijeri, 2021., nakon svega, unatoč svemu. … Felix je utrku istrčala za 49,46 sekundi, što je njezino najbrže vrijeme u šest godina, njezino najbrže vrijeme nakon poroda – i najbrže ikada za ženu stariju od 35 godina.

Za koje se događaje kvalificirala Allyson Felix?

Felix je prva žena ikad osvojila naslove američke države na 100 metara, 200 metara i 400 metara u svojoj karijeri Ona je također druga Amerikanka, nakon Chandre Cheeseborough, da se ikada kvalificira za Olimpijske igre (plasiranjem u prva tri) na 100 metara, 200 metara i 400 metara tijekom svoje karijere.